Covid-19 Bilgilendirme

online rezervasyon

Sevgili Misafirlerimiz,

Uzun zamandır hasretle beklediğimiz ve yeniden seyahat etmeye başlayacağımız günler yaklaşıyor. Çıralı’da yaz bambaşka. Denizi ve doğası ile siz misafirlerimizi endişe duymayacağınız şekilde ağırlayabilmek için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürüttük.
Öncelikle, otelimizde sizler için yaptığımız değişikliklerden bahsedelim:

+ Otelimiz 13 bungalovdan oluşuyor. Bungalovlarımızın her biri ayrı ayrı dekore edilmiş ve her biri sosyal mesafe kurallarına uygun uzaklıkta konumlanmış durumda.

+ Odalarımızın her biri nefes kesen bahçe manzaralarıyla süslü. Bir süredir evlerinizdeydiniz; bahçemiz temiz hava ve bol güneş özleminizi gidermeniz için geniş sosyal mesafeye olanak sağlıyor.

+ Özenle hazırlanmış öğünlerimizi sizin beğeninize sunuyoruz; üstelik, odanızdaki balkondan manzara eşliğinde her bir öğünümüz size özel hazırlanmış bir düzende. Çiçeklerin renkleriyle ve kuşların cıvıldamalarıyla huzurlu bir kahvaltı ya da mum ışığında yıldızların parıldamalarıyla romantik bir akşam yemeği sizleri bekliyor olacak.

+ Konaklamanız boyunca odanız isteğinize göre temizlenecek. Çarşaf ve havlu değişikliği de siz dilediğiniz taktirde gerçekleşecek; böylece, odanız sizin bilginiz ve kontrolünüzde temizlenmiş olacak.

+ Oda anahtarınız dezenfekte edilecek ve geldiğinizde oda kapınızın üzerinde sizi bekliyor olacak.

+ Odanızdaki minibarda bulunmayan her bir içeceği otelimizin bahçesinde bulunan bardan temin edebilirsiniz.

+ Ortak kullanım alanlarında alkol bazlı sıvı dezenfektanları sizlerin kullanımına sunuyoruz.

+ Odalarda bulunan klimaların düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Ortak havalandırma kullanılmadığı için bu sıcak aylarda odanızdaki klimayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

+ Hızlı giriş ve çıkış işlemleri çalışmalarımız doğrultusunda kimliğinizi resepsiyona bırakarak odanıza hemen geçebilirsiniz.

+ Sağlığınız için her bir odanın havalandırılabilmesi, özen ve hijyenle temizlenebilmesi için otele giriş saatini 15.00, otelden çıkış saatini 11.00 olarak değiştirdik. Odaların müsaitliğine bağlı olarak saatleri esnetebiliyoruz. Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Sizleri tatilinizde rahat ettirmek ve gönül rahatlığıyla keyifli bir konaklama deneyimi yaşamanız için aldığımız diğer önlemler ise şöyle:
*Yıllardır bizimle olan tecrübeli ve güvenilir temizlik ekibimiz, maske ile çalışır ve her oda için ayrı tek kullanımlık ediven ve temizlik bezi kullanılır.
*Çalışanlarımız işe başlamadan önce ve çalışma süresince belirli aralıklarla en az 20 saniye boyunca ellerini su ve sabunla yıkamaya özen gösterir.
*Yüksek temas yüzeyleri (aydınlatma düğmeleri, su ısıtıcıları, kumandalar ve masa yüzeyleri) detaylı olarak temizlenir ve dezenfekte edilir.
* Nevresim ve çarşaflar otelimizin kendi makinalarında yüksek ısıda yıkanır ve kurutulur.
*İhitiyacınız olduğunda maske ve eldiven ihtiyacınızı otelimizden karşılayabilirsiniz.
* Otelimizde temassız ateş ölçer bulunmaktadır.
*Giriş öncesi ve çıkış sonrası Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zarar vermeyen ‘Nano-Hijyenik Anti Viral Dezenfeksiyon’ uygulaması düzenli olarak otelimizde yapılmaktadır.
* Kullanmış olduğumuz ürünler Sağlık Bakanlığı, EPA, Avrupa birliği ve Yeditepe Üniversitesi onaylı biyosidal ürünlerdir.
* Her bir misafirimizin sağlığı ve güvenliği bizler için çok önemlidir. Bunun için Sağlık bakanlığının da önerisi ile otelimize giriş yapacak misafirlerimizin doldurması gereken bir taahhütname bulunmaktadır. Girişte temassız ateş ölçer ile her misafirimizin ateşi ölçülerek bu taahhütnamede kayıt altına alınır.
*Bütün bu önlemlerimize ek olarak da sürekli olarak her türlü yeni gelişmeyi ve resmi açıklamayı takip ederek gerekli düzenlemeleri yapmaya devam ediyor olacağız.
 

Villa Lukka, Ulupınar Köyü, Çıralı, Kemer, Antalya, Türkiye +90 242 825 73 76 / +90 533 650 92 50
Copyright © 2011 - 2015 / Tasarım Ajansweb
Karakuş Restoran